اینستاگرام ما
رفع موهای کرکی و روشن با لیزر

تا به امروز این سوال براتون پیش اومده که چطور می‌تونیم موهای كركی و روشن را با ليزر از بين ببريم ؟!

شاید برای شما اتفاق افتاده باشه كه با مراجعه به کلینیک های زیبایی بعد از شش جلسه از هير ريمووال یا لیزر موهای زائد چندان كاهش مو نداشته باشید و هرچقدر ليزر استفاده شده، باز هم جوابی نگرفتید و مطمئنا اعلام نارضايتی و خواهان برگشت هزينه هاتون هستید.

نگران نباشید همین اکنون در آرنا گستر روشی بی‌نظیر و زود بازدهی رو خدمتتون بیان می‌کنیم که می‌تونه بدون شک مشکل رفع موهای کرکی و روشن با لیزر رو هرچه سریع تر حل کنید.

اما این نکته هم رو فراموش نکنید که در اين شرايط خيلی ها فلوئنس رو بالاتر میبرن كه چندان تاثیری نداشته و حتی دیده شده که شاهد سوختگی های شديد و حتي PIH بوده‌ایم.

نحوه از بین بردن موهای کرکی و روشن با لیزر

این نکته رو در مرحله اول فراموش نکنید که پالس ديوريشن يا پهنای پالس از ميزان فلوئنس بسيار مهمتر هستش که در اين مواقع استفاده از پهنای پالس كمتر بجای فلوئنس بالاتر اهميت فوق العاده ای داره.

محصولات مرتبط: دستگاه لیزر دایود

به عنوان مثال در ليزر الكس پهنای پالس 15 ميلی ثانيه با فلوئنس 15 ژول بر سانتی متر مربع كار آمدتر از فلوئنس 18 با پهناي پالس30  ميلي ثانيه است.

رفع موهای کرکی و روشن با لیزر

احتمالا بدونید که TRT اپيدرم در تايپ پوستی 3 حدود 10 ميلی ثانيه است که اگر كروموفور انتخابی ما ملانين باشه تحت هیچ شرایط اجازه كم كردن پهنای پالس به زير 10 ميلی ثانيه را نداريم ! خب حالا باید چی کار کرد ؟ اگر جواب نگرفتيم چطور پهنای پالس رو ميتونيم زير 10ميلی ثانيه ببريم ؟!

محصول پرطرفدار ما: دستگاه اس اچ آر

جواب درست سوال در استفاده از Twin Pulse است :

در واقع شكستن پالس به دو قسمت با delay بيش از 10ميلی ثانيه، بجای استفاده از پالسی با پهنای 10 ميلی ثانيه و فلوئنس 17 ژول بر سانتی متر مربع بهتر است از تكنولوژی Twin Pulse با ساب پالس های 5 ميلی ثانيه‌ای و ديلی 15 ميلی ثانيه‌ای استفاده كنيم در اينصورت ميتونيم انرژی را هم بالاتر برد. در شكل زير هم می‌تونید استراكچر تويين پالس را مشاهده كنيد:

این مورد رو هم فراموش نکنید که اين اعداد فقط برای تايپ پوستی 3 با ليزر الكساندرايت قابل استفاده اند و كولينگ خوب نیز نباید فراموش نشود و نکته پایانی که باید صددرصد رعایت کنید كاليبره کردن دستگاهتون است.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام آرنا گستر
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره جهت خرید از شنبه الی چهارشنبه 9:30 صبح الی 18:30 بعد از ظهر
شماره تماس: 09123768396