اینستاگرام ما
دستگاه ليزر كيوسوئيچ 1200M/J

دستگاه لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن لک های قهوه ای پوستی که دارای عمق زیاد است ، کک و مک ، خالکوبی یا تاتو ی ابرو یا بدن و لکه های خورشیدی که بر اثر آفتاب به وجود آمده مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد دستگاه کیوسوئیچ چیست؟

این دستگاه برای لک ای پوستی که به ابعاد کوچک و بزرگ اما با تعداد کمی بر روی پوست شما وجود دارد کاربرد دارد و اگر پوست شما دارای تعداد زیادی از لکه های قهوه ای است بهتر است استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ را فراموش کنید زیرا پاسخ گوی لک های زیاد نیست

این دستگاه برای برجای ماندن لک های خورشیدی که بر روی قفسه ی سینه یا بازو و …. است موثر بوده و پاسخ گوی خوبی محسوب می شود.

این دستگاه دارای انرژی باایی است که وارد پوست شده و رنگدانه های پوستی که بر اثر تاتو و یا خالکوبی های با عمق زیاد است را ریز کرده و برای این مکانیسم گرما و داغی بالایی را به پوست وارد می کند که البته این رمای بالا با خنک کننده ای که بر روی این دستگاه نصب شده است قابل کنترل است اما باید ناحیه مد نظر حتما بی حس گردد تا درد و سوزشی را بیمار حس نکند.

تعداد جلسات استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چند نوبت است؟

در جلسه ی اولی که از دستگاه کیوسویچ استفاده می کنید ۷۵%الی ۸۵% مشاهده خواهید کرد که جای خالکوبی و یا تاتو و…… از بین رفته است پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب ۱۰۰%را از این دستگاه مشاهده می کنید پس تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل کنید.

مراقبت های بعد از استفاده از دستگاه کیوسوئیچ به چه ترتیبی است؟

بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ پوست دچار التهاب و قرمزی می شود که به مرور زمان پوست شروع به ترمیم خود می کند و پوسته پوسته می شود و درمان طولانی مدتی دارد پس بهتر است که صبور باشید تا طول درمان آن به پایان رسد لازم به ذکر است که بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ از آفتاب دوری کنید تا دوران نقاهت آن به پایان رسد زیرا آفتاب باعث بروز کک و مک ب روی پوست می شود.

نکته: اگر دارا پوستی هستید که بعد از زخم گوشت اضافه می سازد از استفاده از این دستگاه خودداری کنید.

افرادی که دارای ابرو های کم پشت هستند و میخواهند ابروهایشان را با تاتو و یا خالکوبی پر پشت کنند باید بدانند که خالکوبی و تاتو درمانگر نیست و پوست را دچار عارضه می کند زیراتاتو و خالکوبی رنگدانه های پوستی را از بین برده و دیگر این رنگ دانه ها به حالت اولیه بر نخواهند گشت.

و در طولانی مدتت تاتو و یا خالکوبی ابرو باعث افتادگی پلک می شود به حدی که فقط باید جراحی بلفاروپلاستیک انجام داد تا پلک به حالت اولیه خود باز گردد پس بهتر است از همان ابتدا از کاشت ابرو بهره مند شوید تا ابروهایتان به حالت طبیعی برگردد و تا پایان عمر بدون ریزش ابروهایی خود را دارا باشید.

مکانیسم تاثیرگذاری لیزر کیوسوییچ برای درمان عارضه های پوستی چگونه است؟

در این روش درمانی، ذرات رنگدانه در اثر برخورد اشعه لیزر منفجر و به ذرات ریزتر و کوچکتر تبدیل می شوند. سپس این ذرات توسط سلول های لاشه خوار موجود در بافت پوست خورده شده و به تدریج و با تکرار جلسات درمانی از بین می روند.

چه کسانی کاندیدهای مناسبی برای روش درمانی لیزر کیوسوییچ محسوب می شوند؟

کلیه افراد با وضعیت سلامتی مناسب با هر سن و نوع پوستی به جز پوستهای بسیار تیره می توانند کاندیدای مناسبی برای استفاده از این روش درمانی باشند.

مزایای استفاده از روش درمانی لیزر کیوسوییچ برای درمان عارضه های پوستی کدامند ؟

 • ایمن و موثر
 • بازدهی بالا
 • دوره نقاهت کوتاه
 • بدون ایجاد عوارض جانبی

چه مراقبت هایی را باید بعد از بکارگیری روش درمانی لیزر کیوسوییچ مورد توجه قرار داد ؟

 • استفاده از کمپرس یخ بلافاصله پس از درمان جهت تخفیف ناراحتی های احتمالی
 • عدم استفاده از لایه بردارها و اسکراپ ها تا یکماه پس از استفاده از این روش درمانی
 • پرهیز از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب
 • استفاده از کرم های ترمیم کننده تجویز شده توسط پزشک تا دو هفته
 • استفاده از پماد چشمی بتامتازون یا اریترومایسین در ناحیه تحت درمان به مدت سه روز
 • استفاده از کرم ضد آفتاب هر دو ساعت یکبار

عوارض احتمالی قابل مشاهده ناشی از بکارگیری روش درمانی لیزر کیوسوییچ کدامند؟

 • احسای درد در ناحیه تحت درمان که البته با خنک کننده های دستگاه و استعمال کرم های بی حس کننده تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.
 • قرمزی و تورم
 • ایجاد اختلالات در رنگدانه های پوست
 • در موارد نادر، ایجاد کبودی
 • در موارد نادر ایجاد عفونت های باکتریایی که البته با تجویز آنتی بیوتیک قابل پیشگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام آرنا گستر
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره جهت خرید از شنبه الی چهارشنبه 9:30 صبح الی 18:30 بعد از ظهر
شماره تماس: 09123768396