اینستاگرام ما
دستگاه ميكرودرم ابريژن آنالوگ

دستگاه ميكرودرم ابريژن آنالوگ با استفاده از تکنولوزی برتر ایتالیا وامریکا وبا استفاده از بهترین قطعات،کیفیت برتری را تجربه کنید هندپیس پودری این دستگاه مارپیچی بوده و دارای projection head الماسه نیز میباشد که باعث لایه برداری یکنواخت از سطح پوست میشود و هیچ اسیبی به پوست وارد نمیشود.

در سال 1985 برای اولین بار در ایتالیا دستگاهی ساخته شد که لایه برداری خیلی سطحی از پوست می کرد . با توجه به ضایعات فراوان پوستی توجه متخصصان پوست را به خود جلب کرد . در ابتدا با احتیاط از دستگاه استفاده می شد . اما کم کم و به مرور زمان همه دریافتند که این دستگاه بسیار سودمند است . بطوریکه امروزه در کشور خودمان در بسیاری از مطب های پزشکان عمومی و متخصص این دستگاه یافت می شود .

Hand Pice مارپیچی ، projection head الماسه ، استفاده از شیلنگ های سیلیکون ، موتور  Free Oil  از نوع پیستونی ، قابلیت نصب درم ابریژن نسب اندرمولوژیpalsative   و این نکته که برگشت پودر از 10 سوراخ تعبیه شده انجام میگیرد و هیچگاه برگشت پودر مشکلی پیدانمی کند و  چندین خصوصیت دیگر که در ساخت این دستگاه بکار رفته است بطور کلی آنرا از  نمونه های  دیگر متمایز کرده است

 روش انجام کار

پیلینگ یعنی لابرداری یا پوست کندن که به طرق گوناگون انجام می شود . میکرودرم ابریژن یک نوع پیلینگ مکانیکال است که سطحی ترین لایه پوست یعنی لایه شاخی را برمی دارد . لایه شاخی خودبخود در حال ریزش است و سگهای پلیس از روی همین لایه های کنده شده از پوست افراد را تحت تعقیب قرار می دهند حال اگر ، تحت هر شرایطی این پروسه را سرعت ببخشیم ، سلولهای فیبروبلاست که مسئول ساختن کلاژن هستند فعال شده و کلاژن سازی کرده و با ساختن کلاژن با سرعت بیشتر از معمولی قوام و سفتی و شادابی پوست بیشتر می شود ( بطور طبیعی 14 روز این روند طول می کشد با میکرو به 7 روز می رسانیم البته در افراد مسن تر تا 28 روز نیز طول می کشد )

دستگاه ميكرودرم ابريژن آنالوگ

قبل از اینکه روی پوست بیمار بگذارید روی پشت دست خودتان یک تست کنید تا حدود قدرت دستگاه برای شما مشخص شود .

هیچگاه به بیمارانی که دارای اسکارهای Depress  هستند قول 100 % ندهید و بگوئید بطور نسبی جواب می دهد البته ترکیبی از میکرو ، پیلینگ TCA و فیلرها می توانند به بیمار کمک کنند .

به بیمار یادآور شوید که تنها چیزی که در اسکارهای Depress   خیلی خوب جواب میدهد   fractional co2 laser  است

به چند نکته توجه شود :اندیکاسیونها :

 اندیکاسیونها را پزشک تعیین می کند ولی بطور کلی :

1 – شادابی و Freshening   ( عالی جواب می دهد )

2 – رفع چین و چروک های ریز و تازه (بهترین درمان بوتاکس است با میکرو  نسبی جواب میدهد)

3 – رفع مشکلات رنگدانه ای مثل کلوآسما – ملاسما – کک و مک – آفتاب سوختگی ( عالی جواب می دهد )

4 – جذب هر چه بیشتر ( دارو – ویتامین و … ) ( عالی جواب می دهد )

5 – کاهش عمق اسکارهای Depress  و فرورفتگی های جای آکنه ( نسبی جواب میدهد )

6 – کلوئید و جای سالک و آبله مرغان (نسبی جواب می دهد )

7 – پوست هایی که منافذ باز دارند یا خیلی چربند ( عالی جواب می دهد )

کنترا اندیکا سیونها :

1 – پوست های فوق العاده خشک ( نسبی است )

2 – کسانیکه بمدت طولانی راکوتان مصرف کرده اند و درحال مصرف اند . ( نسبی است )

3 – تلانژ کتازی

4 – کسانیکه تازه پیلینگ TCA کرده اند .

5 – در کسانیکه 10 روز اخیر بوتاکس زده اند .

آیا بیمار قبل از انجام میکرو نیاز به داروی خاصی دارد ؟

با توجه به بعد مسافت در تهران و تعدد مراکز ارائه دهنده خدمت شما در اولین جلسه مراجعه بیمار می توانید میکرو کنید اصولا میکرو احتیاج به هیچ آمادگی قبلی ندارد ولی می توانید چند روز قبل از میکرو از یک لایه بردار استفاده کنید یا از گروه AHA  یا تره تینوئین  Arden crem AHA   و یک شب قبل از میکرو از کرم استفاده نکند.

 این کار به لایه برداری بیشتر کمک می کند بیشتر درمردان و کسانیکه پوست های خشن دارند استفاده کنید و توجه داشته باشید که در پوست های ظریف و حساس ( دختران و زنان جوان ) در صورت استفاده از کرم لایه بردار یک شب درمیان باشد و AHA 7 % آردن  کافی است و لایه خیلی نازک باشد ( مارک دارو تفاوت نمی کند )

اگر قبل از میکرو تشخیص ندادید که پوست  بیمار خیلی ظریف است و میکرو را شروع کردید بعد از چند دقیقه می توانید قدرت دستگاه را کم کنید و مطمئن باشید هیچوقت در میکرو مشکلی برای بیمار در تحت هیچ شرایطی بوجود نمیاید .

حتی الامکان بعد از میکرو با توجه به بیماری که داشته ایدو میکرو کرده اید یک کرم استفاده کنید تا هم قدرت جذب که بالا رفته است جذب بهتری صورت بگیرد و هم به درمان شما کمک کند که قبلا هم توضیح دادم بهتر است اگر عمیق کار کرده اید در شب اول میکرو فقط یک مرطوب کننده استفاده کرده و از  داروی دیگری استفاده نکند .

قبل از میکرو سعی کنید مراحل زیر را انجام دهید :

1 )  بیمار را روی تخت زیبایی بخوابانید و خودتان بالای سربیمار قرار بگیرید .

2 ) صورت بیمار را با شیر پاک کن تمیز کنید و بعد با آب شسته و خشک کنید .

3 ) صورت بیمار را با تونر Toner ( هر مارکی ) بشوئید بعد با آب شسته و خشک کنید .

4 ) به بیمار پیش بند و کلاه بدهید .

5 )  15-10 دقیقه میکرم درم ابریژن در جهت خطوط صورت و نیز دورانی انجام دهید .

6 ) بعد از اتمام پودر را کاملا می شوییم و خشک می کنیم .

7 ) دوباره بیمار را بادقت نگاه می کنیم اگر کومدون دارد با تیر کومدون یا با سر سوزن انسولین تخلیه کنید اگر خیلی صورت خشک است آبرسانی کنید .

تنها میکرودرم ابریشنی که گیر نمیکند و لایه برداری بدون درد است.

2.5/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام آرنا گستر
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره جهت خرید از شنبه الی چهارشنبه 9:30 صبح الی 18:30 بعد از ظهر
شماره تماس: 09123768396