اینستاگرام ما
دستگاه ليزر دايود مرلین

دستگاه لیزر دایود مرلین یکی از دستگاه هایی است که امروزه در مطب ها و کلینیک ها جهت برداشتن موهای زائد مورد استفاده قرار میگیرد و طول موج 808 نانومتر بسیار موثر و قابل جذب در ملانین ریشه های مو می‌باشد. دستگاه ليزر دايود مرلین Merlin Diode Laser در بررسی 12 ماهه مقایسه سه لیزر دیود ،الکس و اندی یاگ در بیماران با پوست تیره ( 4 و 5 و 6 ) تفاوت های ناچیزی در بین این سه لیزر دیده شده است.

لیزر بار این دستگاه ليزر دايود مرلین از نوع لیزر Gold و با توان خروجی 800 وات بوده و ساخت شرکت معتبر آلمانی به نام Osram است. دستگاه ليزر دايود مرلین در یک مقایسه دیگر بین الکس و دیود، دو روش شایع در درمان موهای زاید زیر بغل با 4 بار درمان با انرژی بالا و بزرگترین سایز تابش و تیپ های پوستی 1 تا 5، برای 12 ماه 85 درصد یرای الکس در مقابل  84 درصد برای دایود نتیجه اخذ شده است.

در دستگاه لیزر دایود ماندگاری بیشتر از ipl یا elight است، سرعت کار بیشتر است و مبلغ هر شات ارزانتر از ipl می‌باشد. به علاوه منوی دستگاه لیزر دایود مرلین دارای کاربری بسیار آسان بوده و قابلیت تنظیم 5 نوع تایپ پوستی را دارد و همچنین توانایی تنظیم یک الی 10 شات در ثانیه را دارا می‌باشد.

لیزر بار دستگاه ليزر دايود مرلین توانایی پرتاب 20 میلیون شات را دارد و کریستال استفاده در هندپیس کریستال ساخته شده توسط شرکت Sapphire می‌باشد که دارای لیزر ساخت شرکت FS آمریکا است و این دو نیز یکی از خصوصیات بارز این دستگاه می باشد.

دستگاه لیزر دایود مرلین

با توجه به قیمت بالای لیزر الکس و عدم وجود تفاوت معنی داری در نتیجه درمان به نظر میرسد کاربران تمایل بیشتری برای خرید لیزر دیود داشته باشند که علاوه بر ارزان بودن قیمت خود دستگاه قیمت هندپیس دیود هم ارزانتر و به صرفه‌تر است.

شرکت سازنده دستگاه ليزر دايود مرلین این دایود را تا 10 میلیون شات گارانتی می‌کند، لیزر بار این دستگاه از شرکت اسرام آلمان می باشد و دارای کیفیتی بی نظیر است که درمان با آن را مطمئن می‌سازد.

نکات کلیدی در مورد دستگاه لیزر دایود مرلین

1- طول موج آنها نزدیک به طول موج طیف پایین مادون قرمز می باشد.
2- جذب آن در ملانین به نسبت Nd: YAG، IPL بسیار بیشتر بوده و تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندریت و یاقوت می باشد.
3- دارای ریسک پس از درمان کمتری نسبت به الکساندریت در تغییرات پیگمانته می باشد. کاهش ریسک با پالس یکنواخت و خنک سازی سطحی نیز کمتر می گردد.
4- طول موج آنها دارای عمق نفوذ بیشتری در درم بوده و درصد بیشتری از آن به فولیکول می رسد.
5- به علت استفاده از تکنولوژی نیمه هادی در ساخت آنها نسبت به دیگر لیزرهای دارای فلاش لامپ به راحتی قابل حمل بوده، و مقاومت بیشتری را در برابر ضربه و تغییرات از خود نشان می دهند.

خدمات دستگاه لیزر دایود مرلین

آموزش رایگان کار با دستگاه در شرکت و یا در محل شما

نصب رایگان دستگاه در محل شما

عقد قرارداد هنگام خرید

مشاوره رایگان 24 ساعته

یک سال گارانتی تضمینی

نحوه ارسال دستگاه لیزر دایود مرلین

زمان ارسال دستگاه 72 ساعت

ارسال دستگاه در تهران و باقی شهرستان ها تا مقصد به عهده شرکت آرنا گستر است

لیزر دایود مرلین شرکت آرنا گستر دارای تائیدیه از اداره کل تجهیزات پزشکی می‌باشد.

قیمت دستگاه لیزر دایود مرلین آرنا گستر

برای مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه با شماره تلفن 09123768396 در تماس باشید.

مطمئن باشید ما موثرترین دستگاه ليزر دايود مرلین را با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام آرنا گستر
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره جهت خرید از شنبه الی چهارشنبه 9:30 صبح الی 18:30 بعد از ظهر
شماره تماس: 09123768396