اینستاگرام ما
رفع موهای زائد

دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود آرنا گستر یک منبع نوری کاملا مناسب برای لیزر موهای زائد بدن است که توانسته تحول بزرگی در میان کلیه دستگاه های لیزر موهای زائد ایجاد کند.

دستگاه لیزر دایود به صورت پالسی عمل کرده و طول موجی برابر 808 نانومتر دارد و طول موجی نزدیک به طول موج طیف مادون قرمز را دارا می باشد. باید گفت آنچه که در نگاه اول خرید دستگاه لیزر دایود آرنا گستر نسبت به لیزر الکساندرایت، IPL و SHR متمایز کرده است عدم استفاده از فلش لامپ در آن می‌باشد.

یکی از بارزترین تفاوت های دستگاه لیزر دایود 2020 آرنا گستر با لیزر های الکساندرایت جذب کمتر آن توسط ملانین است و این در حالی است که لیزر دایود عمق نفوذ بالاتری در درم پوست را نسبت به دیگر لیزر ها دارا می باشد. و بیشتر جذب فولیکول مو می گردد و در نتیجه توانایی بیشتری برای ایجاد حرارت و تخریب ریشه مو خواهد داشت.

خرید دستگاه لیزر دایود

رفع مو‌های زائد چیست ؟

لیزر رفع موهای زائد بدن در واقع دستگاهی است که فرایند از بین بردن موهای زائد را با استفاده در معرض پالس لیزر نور انجام می‌دهد و منجر به از بین بردن فولیکول مو و عدم رشد مجدد مو می‌شود.

روش های مختلفی نیز برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد که بهترین نوع آن استفاده از لیزر موهای زائد مانند دستگاه لیزر دایود است.

ویدئو معرفی دستگاه لیزر دایود

قیمت دستگاه لیزر دایود

شرایط مختلفی بر روی کیفیت و قیمت دستگاه لیزر دایود تاثیر می گذارد به همین منظور توصیه می شود هنگام خرید دستگاه لیزر دایود به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • خرید از برند معتبر: توصیه می شود حتما از برندهای معتبر بازار خرید کنید تا بتوانید پس از خرید خدمات خوبی را دریافت کنید. آرنا گستر در این موضوع تضمین کیفیت و خدمات را به شما خواهد داد.
 • دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان: داشتن مجوز وزارت بهداشت و درمان یکی از نشانه های معتبر بودن دستگاه می باشد.
 • داشتن گارانتی: گارانتی هندپیس دستگاه لیزر دایود از نکات بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشیم و خرید هندپیس بدون گارانتی و یا گارانتی های کم بسیار خطرناک است.
 • توان خروجی دستگاه: توان خروجی دستگاه های لیزر که مقادیر مختلفی را شامل می شود تاثیر مستقیم بروی قیمت دارد.
 • سازنده دستگاه: کشور سازنده دستگاه از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت است که بالاترین قیمت را دستگاه های امریکایی و بعد به ترتیب اروپایی ، کره ای و چینی دارند.

 

عوارض دستگاه لیزر دایود

عوارض دستگاه لیزر دایود

خوشبختانه با خرید دستگاه لیزر دایود می‌توانید بدون هیچ عارضه ای به رفع موهای زائد بپردازد ولی در برخی موارد نادر بعد انجام لیزر شاهد خارش و یا کمی التهاب بر روی پوست خواهیم بود که کاملا موقتی بوده و بعد از مدت کمی از بین خواهد رفت.

برای دریافت جدیدترین قیمت دستگاه لیزر دایود 2020 با مشاوران مجموعه آرنا گستر در تماس باشید.

دو نوع از عوارض جانبی لیزر موهای زائد، به وجود آمدن آکنه و تغییر رنگ پوست است و بنابراین باید از دستگاه‌های لیزر استاندارد مانند لیزر دایود استفاده شود.

کرم‌های بی حسی قبلا از درمان، میزان درد در زمان درمان استفاده از لیزر را کاهش می‌دهد ولی استفاده زیاد از برخی کرم‌های بی‌حسی صدمات زیادی به پوست می‌زند و اگر دستگاه تنظیم نباشد به پوست نیز آسیب می‌رسد.

مزایای دستگاه لیزر دایود 2020

 • عمق نفوذپذیری بیشتر نسبت به الکساندرایت و IPL
 • خنک کنندگی سطحی مناسب
 • امکان استفاده در پوست های روشن و تیره
 • کاهش ریسک به خاطر پالس یکنواخت

از مزیت های دیگر دستگاه laser diode سرعت شات بالای آن است که این امر برای استفاده دستگاه در مساحت های بزرگتر مناسب می باشد و همچنین به دلیل تنظیمات طول پالس و انرژی توانسته بازدهی مناسبی برای پوست های تیره داشته باشد.

آیا لیزر دایود درد دارد ؟

واقعیت این است که این مورد یک مسئله کاملا نسبی است چرا که با توجه به شرایط مختلف افراد احساس کوناگونی دارند. در حالت معمول در دستگاه های با کیفیت که دارای کولینگ خوبی هستند شما فقط کمی گز گز احساس خواهید کرد ولی در بعضی افراد که دارای پوست حساسی هستند امکان کمی درد کاملا طبیعی است.

تعداد جلسات درمان لیزر دایود

جلسات درمان توسط دستگاه لیزر دایود آرنا گستر در افراد مختلف با توجه به سن، جنسیت ، رنگ پوست، ناحیه درمان و سطح هورمون متفاوت است و به طور میانگین بین 6 تا 10 جلسه متغیر است.

علت تعدد دفعات لیزر به خاطر مراحل رشد مو می باشد به این صورت که ریشه برخی موها تازه شروع به رشد کرده و از دفعات قبلی لیزر هنوز باقی مانده اند. در مقاله مراحل رشد مو به طور کامل توضیح داده شده است.

مناطق قابل لیزر توسط لیزر دایود

مناطق قابل لیزر توسط لیزر دایود

 • ناحیه زیر بغل
 • ناحیه دست و پا
 • ناحیه سینه
 • ناحیه کمر
 • ناحیه بیکینی
 • ناحیه سر و صورت
 • ناحیه پشت گردن

نکات قبل از درمان لیزر موهای زائد

 • موهای ناحیه مورد نظر درمان حتما قبل از لیزر باید تراشیده شود چرا که در صورت عدم این
 • کار بیشتر انرژی لیزر جذب موهای موجود می گردد و انرژی کمتری به ریشه مو می رسد.
 • حتما از حدود 4 هفته قبل از لیزر موهای خود از برنزه کردن پوست خود جلوگیری کنید.
 • قبل از لیزر از پوست خود را به صورت کاملا تمیز نگاه دارید و از آرایش و استفاده از کرم و لوسیون خودداری کنید.
 • قبل از مراجعه به مرکز لیزر تمامی زیورآلات را از خود جدا نمایید.
 • اگر مبتلا به هرگونه بیماری پوستی هستید و یا از داروی خاصی استفادخ می کنید حتما قبل از انجام لیزر با پزشک خود مشورت نمائید.

دستگاه لیزر دایود

نکات بعد از درمان لیزر موهای زائد

 • وجود کمی قرمزی و التهاب پوستی بعد از لیزر کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست.
 • بعد از لیزر از قرار دادن پوست خود در معرض نور مستقیم نور آفتاب جلوگیری نمائید.
 • تا قبل از برطرف شدن التهابپوست از گرفتن دوش آب گرم و یا سونا و جکوزی اجتناب گردد.
 • تا 2 هفته بعد از لیزر از برنزه کردن پوست خود اجتناب کنید.
 • بعد از لیزر از کرم ضد آفتاب که پوست شما را از نور آفتاب محافظت کند استفاده نمائید.

هزینه درمان لیزر موهای زائد

هزینه های درمانی با توجه به ناحیه های درمان و تعداد جلسات درمان کاملا متفاوت هستند. این در صورتی است که در برخی کلینیک ها با توجه به شرایط یکسان به علت موقعیت جغرافیایی و همچنین نوع خدمات دهی تفاوت قیمت را شاهد خواهیم بود.

قیمت دستگاه لیزر دایود

همانطور که می‌دانید برندهای گوناگونی از دستگاه لیزر دایود وجود دارد که به طبع تفاوت های گوناگونی هم با یکدیگر دارند که بر روی قیمت تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت دستگاه لیزر دایود خواهیم پرداخت :

توان دستگاه

توان خروجی لیزربار یکی از مهم ترین عواملی است که بر روی قیمت تاثیر خواهد داشت. در حال حاضر در بازار ایران لیزربار با توان های 400 ، 500 ، 600 ، 800 و 1200 وجود دارد که دارای سطح مقطع های متقاوتی بوده و قیمت های متفاوتی دارند.

کیفیت ساخت دستگاه

کیفیت ساخت دستگاه یکی دیگر از عواملی است که بر ارزش دستگاه تاثیر خواهد گذاشت. منظور از کیفیت استفاده از قطعات مورد استفاده در دستگاه لیزر می باشد. در این مورد حتما دقت کافی را داشته باشید چرا که برخی از شرکت ها برند ها معتبر را کپی کرده و از قطعات بی کیفیت در دستگاه خود استفاده می کنند و از قیمت می کاهند.

گارانتی دستگاه

گارانتی دستگاه لیزر رفع موهای زائد از هر نوع تکنولوژی که باشه یکی از مهم ترین عواملی است که هر خریداری به آن توجه می کند. داشتن گارانتی و همچنین زمان گارانتی دستگاه لیزر موهای زائد بر روی قیمت دستگاه تاثیر خواهد گذاشت.

گارانتی دستگاه ها معمولا به دو صورت توسط شرکت ها اعلام می گردد :

زمانبندی: به طور معمول دستکاه های لیرز به مدت یک سال گارانتی می شوند.
تعداد شات لیزربار : در این نوع به تعداد شاتی که توسط دستگاه زده می شود گارانتی می کنند به عنوان مثال تا 10 میلیون شات گارانتی می شود.

توجه: خرید دستگاه های زیر 5 میلیون شات گارانتی به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

فرق دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت

طول موج: اولین و بزرگترین تفاوت آن ها طول موج درمانی آن ها می باشد. لیزر دایود دارای طول موج 808 نانومتر بوده و لیزر الکساندرایت دارای طول موج 755 نانومتر می باشد.
عمق نفوذ: با توجه به طول موج بیشتر لیزر دایود سبب می شود عمق نفوذ بیشتری در داخل پوست داشته و تخریب بیشتری نسبت به لیزر الکساندرایت در فولیکول مو داشته باشد.
تایپ پوستی: لیزر دایود به علت عمق نفوذپذیری بالاتر نسبت به لیزر الکس مناسب تیپ پوستی گندمی، سبزه، و تیره می باشد و لیزر الکس مناسب تیپ پوستی شیشه ای و روشن می باشد.
ضریب جذب: با توجه به اینکه لیزر دایود دارای عمق نفوذپذیری بالاتر است ولی ضریب جذب ملانین کمتری نسبت به لیزر الکساندرایت دارد این در شرایطی است که لیزر الکس بتواند تا عمق دلخواه ما نفوذ کند ولی با توجه به اینکه توانایی اینکار را ندارد لیزر دایود برای پوست های تیره تر جوابدهی بالاتری دارد.
کولینگ: کولینگ دستگاه لیزر دایود به صورت تماس با سطح پوست می باشد که توسط TEC های هندپیس انتقال می یابد در صورتی که شات های دستگاه الکساندرایت از فاصله کمی از پوست زده می شود و به همین علت خنک کردن پوست توسط باد سرد صورت می گیرد.
مصرف ژل: دستگاه لیزر الکساندرایت به علت وجود فاصله هندپیس از پوست نیازی به ژل ندارد ولی در لیزر دایود به علت تماس مستقیم با سطح پوست مصرف ژل الزامی می باشد.
هندپیس: وجود لیزربار لیزر دایود در درون خود هندپیس سبب شده تا هندپیس سبکتری نسبت به لیزر الکس داشته باشیم.
تعویض لامپ: در لیزر الکس برای تحریک لیزر راد از لامپ الکس استفاده شده است که هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض آن می باشد که هزینه در بر خواهد داشت و در حالی که در لیزر دایود سیستم لیزربار نیاز به لامپ ندارد.
درمان جانبی: از لیزر الکساندرایت علاوه بر رفع موهای زائد برای درمان های برای درمان پیگمانته و روشن سازی پوست نیز استفاده می گردد در حالی که لیزر دایود تنها برای رفع موهای زائد استفاده می شود.

تفاوت دستگاه اس اچ آر با دستگاه لیزر دایود

طول موج: همانطور که گفته شد لیزر دایود دارای طول موج 808 نانومتر بوده و دستگاه SHR بین 520 تا 1200 نانومتر امکان انتقال دارد.
عمق نفوذپذیری: دستگاه لیزر دایود دارای عمق نفوذپذیری بالاتری نسبت به دستکاه اس اچ آر دارد.
سیستم عملکرد: بزرگترین تفاوت دستگاه لیزر دایود با دستگاه اس اچ آر سیستم عملکرد آن ها می باشد در دستگاه اس اچ آر برای انتقال نور و گرما از لامپ زنون استفاده شده است در حالی که در لیزر دایود از لیزر بار استفاده شده است.
سطح مقطع هندپیس: همانطور که می دانید هر دو دستکاه به صورت تماسی با سطح پوست کار خواهند کرد با این تفاوت که سطح مقطع کریستال اس اچ آر از لیزر دایود بزرگتر می باشد.
برگشت پذیری مو: در دستگاه اس اچ آر برگشت پذیری بیشتری از مو را نسبت به لیزر دایود شاهد خواهیم بود.
موهای کرکی: دستگاه اس اچ آر توانایی بیشتری برای از بین بردن موهای کرکی نسیت لیزر دایود و الکساندرایت دارد.

قیمت دستگاه لیزر دایود آرنا گستر

برای مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه لیزر دایود با شماره تلفن 09123768396 در تماس باشید.

برچسب ها: دستگاه لیزر دایود، خرید دستگاه لیزر دایود، لیزر دایود، قیمت دستگاه لیزر دایود، فروش دستگاه لیزر دایود، دستگاه لیزر دایود 2020

10 دیدگاه
 • على رضا
  7:31 ب.ظ, مارس 2020

  سلام وقت بخير، قيمت دستگاه ليزر دايود و شرايط پرداخت به چه صورت هستش ؟ ممنون ميشم راهنمايى كنيد.

  • پشتیبان سایت
   7:35 ب.ظ, مارس 2020

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای اطلاع از قیمت دستگاه و مشاوره رایگان با شماره تلفن 09123768396 در تماس باشید.

 • مجتبی باقری
  10:31 ب.ظ, مارس 2020

  سلام خسته نباشید

  حتما توصیه میکنم دستگاه لیزر دایود رو از برند معتبری مثل آرنا گستر خریداری کنید چرا که از لحاظ پشتیبانی، ضمانت و گارانتی محصول حرف اول رو می‌زنند.

 • علی صادقیان
  8:44 ب.ظ, آوریل 2020

  محتوای محصول خیلی جامع و کامل بود. خیلی ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
مشاوره رایگان
اینستاگرام آرنا گستر