اینستاگرام ما
10 نکته مهم قبل از خرید دستگاه SHR - آرنا گستر

همان طور که می‌دانید متاسفانه امروزه دستگاه‌های بی‌کیفیتی وارد بازار شده است که باعث شده سلامتی بیماران را به خاطر بی‌اندازد.

همین موضوع باعث شده تا کیفیت دیگر دستگاه های لیزر زیر سوال برود که در این مقاله از آرنا گستر قصد داریم اطلاعات لازم جهت خرید دستگاه اس اچ آر را توضیح دهیم.

1- قیمت ارزی فلش لامپ را بپرسید.

2- تعهد نصب فلش لامپ اصلی که معمولا انگلیسی است را بگیرید.

3- تعداد شات هر لامپ را بدانید.

4- قیمت رفلکتور ؛ کریستال سفایر و فیلتر را دقیق جویا شوید.

5- قیمت ارزی هندپیس نو را حتما جویا شوید.

6- تعداد شاتی که هر هندپیس میزند بعبارتی طول عمر هندپیس را بطور تقریبی بپرسید که تکلیف هزینه هایتان مشخص شود.

7- در خرید دستگاه دست دوم دقت کنید که خود دستگاه چندان مهم نیست بلکه هندپیس و لامپ و فیلتر بسیار مهمتر است؛ این موضوع در مورد تمام برندهای مطرح موجود در کشور صادق است؛

(برندهای متفرقه ارزش ریسک بالا را ندارند مگر با قیمت مناسب)

8- حین خرید دست دوم دقت کنید کولینگ خوب باشد؛ گاها کولینگ ها بدون شات زدن خوبند ولی به محض زدن 30 تا 40 شات دما بالا میرود این نکته مهم است حتما در تعداد شات بالا کولینگ سر هندپیس را کنترل کنید.

9- عمر مفید اکثر دستگاهها 7 تا 10 سال است از خرید بیش از عمر مفید خودداری کنید.

10- از خرید مدل‌هایی که لامپ انها دارای کد یا پسوورد جهت صفر کردن تعداد شات است بپرهیزید بخصوص مدل هایی که قدیمی شده‌اند و علی الخصوص دست دو هستند چرا که اکثرا یا لامپ هایشان موجود نیست یا بدلیل انحصاری بودن آن در دستان وارد کننده انقدر گران است که ارزش خریدن ندارد.

نکته (مهم) : به عنوان مثال یک مدل IPL انگلیسی در ایران به فروش می‌رسید که شرکت مورد نظر قیمت لامپش را 10 میلیون به بازار عرضه می‌کرد، درحالی که قیمت دستگاه دست دوم را حتی با قیمت 5 میلیون تومان نیز قابل خرید بود.

دیگر محصولات ما: دستگاه لیزر دایود

در واقعا چون لامپ آن فقط 10 هزار شات میزد و قفل میشد و مشتری مجبور به خرید لامپ از شرکت بود که منحصرا لامپ در اختیار آن بود که متاسفانه بعلت عدم اگاهی؛ خریدار گرفتار باتلاق فروشنده میشد.

نتیجه گیری:

امیدواریم که به نکات گفته شده در خرید هرگونه دستگاه لیزر پزشکی توجه بفرمایید، درضمن برای مشاوره خرید هرگونه دستگاه لیزر می‌توانید با شرکت آرنا گستر با شماره تلفن 09123768396 در تماس باشید.

امتیاز دهی post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام آرنا گستر
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره جهت خرید از شنبه الی چهارشنبه 9:30 صبح الی 18:30 بعد از ظهر
شماره تماس: 09123768396