اینستاگرام ما
دستگاه لیزر الکس دایود

دستگاه لیزر الکس دایود در بین انواع دستگاه های لیزر موهای زائد طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که با به کارگیری صحیح سه طول موج 755/1064/ 808 نانومتر انرژی را دقیقا در لایه درم، جایی که فولیکول مو در آن قرار گرفته است، متمرکز میکند. با ما همراه باشید تا مورد ویژگی و مزایا، کاربرد و قیمت دستگاه لیزر الکس دایود بپردازیم.

فناوری دستگاه لیزر الکس دایود به گونه‌ای ست که به وسیله تعداد زیاد پالس اما با تاثیر کم، دمای اطراف فولیکول را تا 45 درجه سانتی گراد بالا میبرد؛

همین گرمای تدریجی سبب میشود تا کروموفور در نقش یک مخزن گرمایش شارژ شده، حرارت را به فولیکول اعمال کند، تا به همراه گرمای جذب شده توسط خود فولیکول باعث تخریب فولیکول شود.

دستگاه لیزر الکس دایود درمانی سریع، بدون درد و کاملا ایمن برای کاهش دائمی موهای زائد در تمامی پوست ها کاربرد دارد.

محصول مرتبط: دستگاه لیزر دایود

این روش به علت اینکه عمق نفوذ بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد از امنیت بیشتری هم برخوردار است زیرا از ملانین موجود در اپیدرم عبور می کند.

برای دریافت جدیدترین قیمت دستگاه لیزر الکس دایود 2022 با مجموعه آرنا گستر در تماس باشید.

طول موج های دستگاه لیزر الکس دایود بسیار موثر و قابل جذب در ملانین ریشه های مو میباشد و در بررسی 12 ماهه مقایسه سه لیزر دیود ،الکس و اندی یاگ در بیماران با پوست تیره (4 و 5 و 6) تفاوت های ناچیزی در بین این سه لیزر دیده شده است.

در یک مقایسه دیگر بین الکس دایود، دو روش شایع در درمان موهای زاید زیر بغل با 4 بار درمان با انرژی بالا و بزرگترین سایز تابش و تیپ های پوستی 1 تا 5 ، برای 12 ماه 85 درصد برای الکس در مقابل 84 درصد برای دیود نتیجه اخذ شده است.

با توجه به قیمت بالای لیزر الکس و عدم وجود تفاوت معنی داری در نتیجه درمان به نظر میرسد کاربران تمایل بیشتری برای خرید لیزر دیود داشته باشند که علاوه بر ارزان بودن قیمت خود دستگاه قیمت هندپیس دیود هم ارزانتر و به صرفه تر است.

البته در دستگاه لیزر دایود ماندگاری بیشتر از ipl یا elight است، سرعت کار بیشتر است و مبلغ هر شات ارزانتر از ipl میباشد.

محصول مرتبط: دستگاه اس اچ آر

ولی با توجه به اینکه بسیاری از بیماران دستگاههای رفع موهای زاید را میشناسند و در رابطه با نوع دستگاه سوال میکنند بسیاری از همکاران مجبور به استفاده از ان می‌شوند.

راهنمای انتخاب دستگاه لیزر الکس دایود

 • طول موج آنها نزدیک به طول موج طیف پایین مادون قرمز می‌باشد.
 • جذب آن در ملانین به نسبت Nd: YAG، IPL بسیار بیشتر بوده و تاحدی کمتر از لیزرهای الکساندریت و یاقوت می باشد.
 • دارای ریسک پس از درمان کمتری نسبت به الکساندریت در تغییرات پیگمانته می باشد. کاهش ریسک با پالس یکنواخت و خنک سازی سطحی نیز کمتر می
  گردد.
 • طول موج آنها دارای عمق نفوذ بیشتری در درم بوده و درصد بیشتری از آن به فولیکول می رسد.
 • به علت استفاده از تکنولوژی نیمه هادی در ساخت آنها نسبت به دیگر لیزرهای دارای فلاش لامپ به راحتی قابل حمل بوده، و مقاومت بیشتری را در برابر ضربه و تغییرات از خود نشان می دهند.
 • دارای طول عمر بیشتری نسبت به دیگر لیزرها بوده و هزینه تعمیرات و نگهداری کمتری نیز دارند.
 • هزینه خرید و هزینه های ایجاد شده برای بیمار به مراتب کمتر از دیگر لیزرها می باشد.
 • به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوست‌های تیره را نیز میسر می سازد.
 • به علت سرعت شات بسیار بالا در آنها برای استفاده در مساحت های بزرگ بسیار مناسبند.

گارانتی دستگاه لیزر الکس دایود 

شرکت آرنا گستر این دایود را تا 10 میلیون شات گارانته می‌کند، لیزر بار این دستگاه از شرکت جنوپتيك آلمان می‌باشد و دارای کیفیتی بی نظیر است که درمان با آن را مطمئن می‌سازد.

قیمت دستگاه لیزر الکس دایود

برای مشاوره و اطلاع از قیمت دستگاه الکس دایود با شماره تلفن 09123768396 در تماس باشید.

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام آرنا گستر
WeCreativez WhatsApp Support
مشاوره جهت خرید از شنبه الی چهارشنبه 9:30 صبح الی 18:30 بعد از ظهر
شماره تماس: 09123768396