• تلفن : 22793519-021 - 09123768396
  • arenagostar@gmail.com
  • تهران , خيابان اختياريه جنوبی , چهارراه اختياريه , كوچه رشيدی , كوی فرهنگ , پلاك 6

سخن کوتاه مدیر عامل :


شرکت  آرنا یکی از  بزرگترین و معتبر ترین شرکت های عرضه کننده تجهیزات پزشکی در کشور می باشد
گروه آرنا تاکنون موفق شده سهم بزرگی را از تامين تجهیزات و ملزومات پزشکی زیبایی کشور را داشته باشد .

 

این شرکت با سابقه بیش از چند سال در حوزه سلامت و زیبایی با بکار گیری  نیرو های نخبه و  متخصص در زمینه تجهیزات پزشکی از معتبر ترین دانشگاهای داخل کشور همچون دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیر کبیر و دانشگاه تهران توانسته است  محصولات مربوط به تجهیزات و لوازم پرشكي و زيبايي را با کیفیت عالی در داخل  کشور عرضه نماید .

 

واحد تحقیق و توسعه  شرکت آرنا متشکل است از  مجربترین پزشکان، مهندسین و اساتید  دانشگاههای معتبر کشور که در محیطی علمی و در عین حال صمیمی گرد هم  آمده اند تا جوابگوی قسمت کوچکی از نیاز جامعه پزشکی در کشور باشند.


اعتقاد راسخ و باور قلبی مدیر عامل این شرکت بر این است برای تبلیغ یک محصول نباید به تخریب رقیب اقدام نمود چرا که تبلیغ با توسل به تخریب، در واقع  نوعی بي احترامي به مشتری نیز به حساب می آید و بهترین تبلیغ برای هر محصول کیفیت آن خواهد بود.


از این رو مدیر عامل آرنا ضمن احترام فراوان  برای تمامی  شرکای تجاری ، همکاران و مشتریان عزیز ، آمادگی خود را جهت همکاری گسترده در حوزه فعالیت دستگاه های ليزر  موهاي زائد،جوانسازي،ليفتينگ،لاغری و تمامي تجهيزات پزشکی زیبایی اعلام میدارد. باشد که در این زمینه با اشتراک گذاری تجارب و ارج نهادن به دستاورده  و تولیدات ایرانی یکدیگر در زمینه تجهیزات پزشکی باعث اعتلاء  و خود کفایی و از همه مهمتر توسعه و صدور دانش و تکنولوژی ایران به سراسر جهان باشیم.